Azar Sohbet


Azar Sohbet

Azar Sohbet Odaları

Azar chat, azar azar web sohbet, azar sohbet programı gibi daha bir çok arama olduğunu görmekteyiz. Gün geçmeden sohbet ve chat uygulamalarına yenileri ekleniyor. Azar sohbet nedir? ne işe yarar? sizler için araştırdık. Yapılan araştırmama göre bu uygulama mobil telefonlarda kullanılan görüntülü chat uygulaması. Uygulama bedava olarak indiriliyormuş. Bu uygulama ile size en yakın kişiler ile arkadaşlık kurabileceğiniz gibi, dünyanın farklı bölgelerindeki insanlarla da sohbet ede biliyormuşsunuz. Üstelik uygulamanın özellikleri bununla da bitmiyor, yabancı şahıslarla sohbet esnasında uygulama anlık olarak çeviri yapabiliyormuş. Yabancı dil bilmeyenler için bence muhteşem bir uygulama.

Azar Görüntülü Sohbet

Azar chat uygulamasının bir diğer gelişmiş özelliği de, bölge ayarlanması. Bu sayede istediğiniz bölgeyi seçmek suretiyle burada yaşayan insanlarla iletişime geçiyorsunuz ve görüntülü chat yapabiliyorsunuz.

Örneğin Eskişehir’de ikamet ediyorsunuz, bölgenizi Eskişehir seçerek, sohbet ettiğiniz kişi ile hemen reel ortamda da buluşabilirsiniz. Fakat ben sadece sohbet etmek istiyorum, buluşmak istemiyorum diyorsanız, Güney Kore’de yaşayan size uygun birisi ile görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Azar chat uygulamasının çarpıcı özelliklerinden birisi de cinsiyet seçebilmek. Bu uygulama ile sohbet etmek istediğiniz kişinin cinsiyetini seçerek, sizin karakterinize uygun olmayan tercihlerden kaçınmanızı sağlayacaktır.

Azar sohbet uygulamasında arkadaş listenizi oluşturabiliyorsunuz. Bu oluşturduğunuz liste sayesinde uygulamaya her girdiğinizde arkadaşlarınızı tekrar aramanıza gerek kalmayacak. Eğer listenizdeki kişiler o an online ise anında görüşme sağlayabileceksiniz.  Konuşmanın yanı sıra bu uygulama mesajlaşma olanağı da sunmaktadır.

Yani azar sohbet uygulamasının özellikleri say say bitmiyor, sohbet esnasında çeşitli kamera efektleri ile kendinizi farklı ve komik biri gibi gösterip eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Azar chat uygulamasını dünyada 100 milyon kullanıcının kullandığı bilinmektedir. Bu nedenle kriterlerinize uygun kişiyi bulmanız pek de zor olmayacaktır. Yüksek görüntü kalitesi sayesinde, karşıdaki insanın yüzündeki sivilceyi bile anında görebileceksiniz.

Azar İndir

Cihazınızda ve internet bağlantınızda sıkıntı yoksa kaliteli bir görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Azar sohbet indir, hem android, hem de İOS platformunda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Azar görüntülü sohbet uygulamasını hemen indirmek için Google Play ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.


Yazar: KaRa DEMİR

Yayınlanma Tarihi: 14 Eylül 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 984 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.