Bayanlarla Sohbet


Bayanlarla Sohbet

Bayanlarla Sohbet

Kadınlarla sohbet, kızlarla sohbet, yetişkinlerle sohbet derken bu konuda bir çok sitede benzer bir çok makale yazdık. Her makalede gerek kadınlar, gerekse erkekler hakkında bir çok ip ucu verdik. Bazı makalelerimizde cinsiyetçi yaklaşımların bir işe yaramayacağını sürekli belirtmeye çalıştık. Bak güzel kardeşim bayanlarla sohbet etmek, bir erkekle sohbet etmekle hemen hemen aynıdır.

Karşınızdaki Kişinin Önce Bir Kadın, Sonra İnsan Olduğunu Unutmayın

İlk önce karşınızdaki kişinin bir kadın olduğunu düşünün, onu dişi bir varlık olarak düşünürseniz aranızda yanlış bir mesafe duygusu oluşabilir. İkinci kısımda ise kadınların da birer insan olduğunu hatırlamaya çalışın. Erkeklerden çok ta farklı olmadığını anlamaya çalışın. Fakat tüm bunlara rağmen, bir kadınla sohbet etmek size ürkütücü geliyorsa bir danışmandan yahut bir terapistten yardım almaya çalışın çünkü probleminiz oldukça büyük görünüyor.

Kadınlarla Erkekler Arasındaki Sohbetlerdeki Farklar Nelerdir?

Kadınlarla muhabbet etmek ve bu muhabbeti sürdürmek, bir erkekle sohbet etmekle hemen hemen aynıdır. Özellikle amacınız flört değilse çok bariz bir fark yoktur. Biraz kibar ve neşeli olmaya, pozitif durmaya gayret edin. Bunları yapmak için bir bahanenin ardına sığınmayın. Sadece “Merhaba hanım efendi, eğer sakıncası yoksa sizinle sohbet etmek istiyorum” tarzı bir yaklaşımda bulunun veya kendinize ait bir tarzınız varsa o şekilde hitap edin. 

Muhabbet Esnasında Gözlere Dikkat, İlginiz ve Bakışlarınız Omuzlardan Aşağıya İnmesin

Bayanlarla sohbet ederken sadece ilginizin ve gözlerinizin onun omuzlarının üzerinde olduğundan emin olun, gözlerinizi aşağılara kaydırıp amacınızın abazanlığınızı gidermek olduğunu hissettirmeyin. Karşındaki kadın hemen seninle orada ilişkiye girecek basit bir yaratık değil. Erkekler genel olarak çok fazla film, realite TV şov izledikleri için muhabbet ettikleri kadınların hemen yatağa atlayacağına inanmaya başlar. 

Bayanlarla Sohbet Etmek İstiyorsanız Mutlaka Bir Amacınız ve Konunuz Olmalı

Kadınlarla sohbet etmenin bir çok yolu bulunmaktadır. Bunun hakkında tecrübeli kişiler mutlaka size öneriler sunacaktır. Fakat neden bir kadınla konuşmak ve bunu sürdürmek istediğinizi anlamanız gerekir. Eğer bayanlarla sohbet konusunda herhangi bir gayeniz veya konunuz yoksa zaman kaybetmekten öteye gidemezsiniz. Fakat geçerli bir amacınız veya konunuz varsa herkesle muhabbet edebilirsiniz. Fakat ortada fol yok yumurta yok, sırf bir kadınla sohbet etmek için konuşmaya çalışmak bana göre pek doğru gelmiyor. Dediğim gibi bu konu hakkında bilgi sahibi kişilerden yahut google amcamızdan çeşitli tavsiyeler alabilirsiniz. 

Benzer Yazılara Bakmak İster misiniz?


Yazar: KaRa DEMİR

Yayınlanma Tarihi: 22 Eylül 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 1024 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.