Erkeklerle Sohbet


Erkeklerle Sohbet

Erkeklerle Sohbet Etmeye Çalışmak Yanlış mıdır?

 Kadın ve erkek arasında asırlardır devam eden bir flört etme olayı vuku bulmuştur. Fakat her ne hikmetse ilk adımı atan taraf hep erkek olmuştur. Oysa yaşadığımız yüzyılda olayın boyutu değişmiş, kadınlar şaşırtıcı şekilde sohbete ilk başlayan taraf olmaktan çekinmemiştir. Erkeklerle ilk olarak sohbet etmeye çalışan bir kadın, erkeğin nazarında daha medeni, eğitimli, sosyal ve öz güveni tam olarak görülmektedir. Bu durum kadının puanını daha da yükseltmektedir.

Erkeklerle Sohbet Etmenin Usül ve Kaideleri Nelerdir?

Erkeklerle sohbet konusundaki tavsiyelerimiz sadece gerçek hayat ile alakalıdır. Sohbet chat sitelerinde bir erkekle sohbet etmek veya etmeye çalışmak, ayrı bir uzmanlık konusu olduğu için, onu ilerleyen zamanlarda kaleme alacağız inşallah.

Diyelim ki, hoşlandığınız bir erkekle herhangi bir yerde sürekli karşılaşıyorsunuz ve bir türlü sohbet etmeye cesaretiniz yok mu? O halde doğru makaleyi okuyorsunuz, size tavsiye edeceğimiz yollarla mutlaka başarıya ulaşacaksınız.

Eğer ilk hamleyi yapmaya karar verdiyseniz hoşlandığınız bir erkekle sohbet etmek için gözlerine bakın ve gülümseyin, başınızla onu selamlayın. Bir de kalem isteme yöntemi vardır, her neredeyseniz ajandanızı çıkarttıktan sonra çantanızı karıştırın ve ondan bir kalem isteyin. Kalemi geri verirken teşekkür etmeyi unutmayın, beni büyük bir badireden kurtardınız şeklinde minnet duygunuzu belirtin. O da size karşı boş değilse, mutlaka karşılık verecektir. Üçüncü taktiğimiz ise yol ve adres sorma taktiğidir, bu taktik sadece tezgahtan bir taktik olduğu için, yakın yerlerin adresini sorun, belki sizinle birlikte gelmeyi teklif edecektir. Eğer gelmez de, sadece adresi tarif etmeye kalkarsa, anlamadığınızı, adresi bulamamaktan korktuğunuzu söyleyin. Size alaka duyduysa mutlaka sizinle birlikte gelecektir.

Eğer hoşlandığınız erkek, iş yerinde veya sık sık gittiğiniz yerlerden birine takılıyorsa, başarı ihtimaliniz artacaktır. Çünkü erkeklerin sohbet konusu bellidir, futbol, spor, yemek, bilgisayar oyunları, siyaset v.s. İlgi duyduğunuz erkeğe tuttuğu takımı, hangi spora ilgi duyduğunu, bilgisayar alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında sorular sorun.

Kıyafeti veya ayakkabısı ile alakalı sorular da sorabilirsiniz, eğer cevapları kısa olursa, sorularınızla onu yönlendirmeye çalışın. Birlikte kahve içmek istediğinizi söyleyip, birlikte bir yere kahve içmeye gidebilirsiniz. Teklifiniz kabul görmüşse o da size karşı bazı duygular besliyor demektir. Şansınız bol olsun.

Erkeklerle sohbet konusunda sizleri aydınlatmaya çalıştık, umarım muvaffak olursunuz.


Yazar: KaRa DEMİR

Yayınlanma Tarihi: 15 Eylül 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 1361 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.