Kadınlarla Sohbet


Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet Etmek

 İlgi duyduğunuz bir kadına çeşitli nedenlerden dolayı yaklaşmak bazen endişe verici olabilir. Ona karşı saygılı olmak, rızasını kazanmak ve onun kişisel işlerine karışmamak, zamanını çalmamak çok önemlidir. Bir kadını etkilemek, ilgilendiğinizi bilmesini sağlamak ve heyecan duymak istiyorsunuz. Bir kadınla sohbet etmek istediğinden emin olduktan sonra bile, hala endişe ve tereddüte mahal vardır. Ya aptalca bir şey konuşursan? Ya şaka yapayım derken kaka yaparsan? Ya da söylediklerin ters teper de kadın seni yüz üstü bırakıp giderse? Bu uç ve aşırı örnekler elbette biraz korkutucu görünüyor değil mi? Sizlerde bu yaklaşımları ve ihtimalleri göz önüne alarak umarım bir kadınla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. 

Kadınlarla Sohbet Ederken Özgün Olun

Bir kadının önem verdiği şeylerin başında samimiyet gelmektedir. Bir kadınla veya herhangi biri ile sohbet ederken, aslında olmadığınız biri gibi olmaya çalışmak, yahut kadının istediğini düşündüğünüz bir rolü yerine getirmeye çalışmak size hiç bir fayda sağlamayacağı gibi kadının tepkisini çekmenize neden olacaktır. Özgün olmak, kendin olmak herkesin haiz olması gereken özelliklerin başında gelir. Kim olduğunuz ve ne yapmak istediğiniz konusunda dürüst olun, bir kadınla sohbet konusunda en önemli tavsiyelerden birisi de budur. 

Kadınlarla Sohbet Esnasında Dürüst Olun

Yukarıda bahsedildiği üzere dürüstlük gerçekten çok önemlidir. Yalanla, dolanla, aldatmayla, kelime oyunlarıyla ilgi duyduğunuz bir kadına yaklaşmaya çalışmak nafiledir. Küçük gördüğünüz yalanlar bile işe yaramayacaktır. Kadının size sorduğu sorulara karşı da dürüst cevaplar vermelisiniz. Ona neden ilgi duyduğunuz, niye yaklaştığınız konusunda asla yalan söylemeyin. Eğer dürüst olursanız, ilişkiniz olumlu yönde ilerleyecektir. 

Kadınlarla Sohbet Ederken Onun Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Genel olarak kadınlar, kendilerine ait kişisel bilgileri, henüz yeni tanıştıkları biri ile paylaşmak istemez ve rahatsızlık duyarlar. Bir kadınla sohbet ederken çok fazla şahsi görünen sorulardan uzak durun. Yalnız yaşayıp yaşamadığını, eşini, maddi kazancını v.s. sormayın.

Kadınlarla Sohbetin Vazgeçilmezi İltifat Etmektir, Fazla Abartmayın

Bütün kadınlar esas olarak kendilerine iltifat edilmesini severler. Fakat daha yeni tanıştığınız bir kadına, dakika bir gol bir hesabı hemen iltifatlarla yüklenmek kadının ürkmesine ve sizin de samimiyetsiz biri olduğunuza dalalet eder ve kadın sizden uzaklaşır. Samimiyeti ilerlettikten sonra, saçları, gözleri, giyim kuşamı hakkında abartıya kaçmadan iltifat etmenizde bir sakınca yoktur.


Yazar: KaRa DEMİR

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 820 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.