Mynet Chat


Mynet Chat

Mynet Chat odaları

Mynet sohbet sitesinin eski muhabbetlerini bilenler mutlaka aramızda vardır. Eski özlem dolu günleri yeniden yad etmek, bu kültürü yaşatmak adına mynet chat odalarını sizlere takdim etmekten gurur duyarız. Mynet chat odalarının dağılması ile birlikte, buralara takılan hatırı sayılır bir kitle, sağda solda perişan oldu ve doğru düzgün bir sohbet sitesi bulamadılar. Herseyim.org olarak bizler bu duruma oldukça üzüldük, neden eski mynet chat kültürünü yeniden canlandırmayalım?

Neden bu siteye ait kullanıcılar dağınık halde dursun? gibi kendimize sorular sorduk. Yıllandıkça değeri artan bu kültürü yeniden canlandırmaya ve eskimynet tutkunlarını sitemiz altında toplamaya başladık. Bu meyanda gayret bizden tevfik ALLAH’tan diyerek Bismillah dedik ve işe koyulduk. Ciddi arkadaşlıkların, baki ve ebedi dostlukların temelini atmak için kolları sıvadık.

Eski mynet chat odalarına olan özlem günümüzde hala devam etmektedir. Çünkü bazı durumlarda eskiye özlem asla sona ermemektedir. Eski insanların muhabbeti, candan yaklaşımları maalesef günümüz dünyasında kalmadı. Mertlik gitti yerini namertlik aldı. Adamlar ve kadınlar sanki naylon oldu.

Bedava Mynet Chat Odaları

Mynet Chat odalarının havasını solumuş, kültürünü benimsemiş kullanıcıların, aynı kriterlere sahip herseyim.org sohbet odalarımızı denemelerini, daha sonra edindikleri izlenimleri, varsa şikayet, eleştiri ya da memnuniyetlerini bize konu altından yorum olarak bildirmeleri önem arz etmektedir. Bu şekilde gözümüzden kaçmış olan eksik ve aksak hususları tamamlamaya gayret edeceğiz. Sunucumuz içerisinde yakın zamanda sanat, bilim, edebiyat, felsefe kanalları açılarak faaliyete geçecektir. Bu kanallarımızda ilgi alanlarınız ile alakalı paylaşımlar yapabilirsiniz.

Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Mynet Sohbet odaları asla yıpranmayan dostlukları ve seviyeli muhabbetleri yeniden sizlere yaşatmak için kurulan bir chat hareketidir. EskiMynet sohbet odalarında günlük yaklaşık 100 ile 400 kişi arasında kullanıcı bulunmakta, son derece kültürlü ve bilgili bireyler sohbetlere dahil olmaktadır.

Seviyeli Sohbet Odaları ve Mobil Chat

Mobil Chat odalarımızda, hızlı, güvenilir ve bağlantınız kopmadan rahatlıkla chat yapabileceksiniz. Hiç bir şekilde sizlerden bir ücret talep edilmeyecek, şahsi bilgileriniz gizli tutulacaktır. Güvenli sohbetin yeni adresinde kendinize arkadaş ve sevgili bulabilirsiniz.


Yazar: KaRa DEMİR

Yayınlanma Tarihi: 08 Eylül 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 1088 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.