Telefon Hızlandırma Yöntemleri


Telefon Hızlandırma Yöntemleri

Telefon Hızlandırma Yöntemleri

Eğer telefonunuz yavaşladıysa büyük ihtimal telefon hızlandırma yöntemleri aramaya koyuldunuz. İşte tam da bu noktada sizler adına güzel bir paylaşım yapmak istiyoruz. Bu yazımızda sizlere telefon hızlandırma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Vereceğimiz tüm yöntemler ile telefonunuz son derece hızlanacaktır. Bundan hiçbir şüpheniz olmasın. Sonuçta denemek bedava, tıpkı sitemizde sohbet etmenin bedava olduğu gibi! O halde lafı daha fazla uzatmadan telefon hızlandırma yöntemlerine geçelim.

Gereksiz Uygulamaları Kaldırın!

Öncelikle telefonunuzda yüzlerce gereksiz uygulama olabilir. Kullanmadığınız uygulamaları telefonunuzdan kaldırarak arka planda çalışan uygulama yükünü düşürebilirsiniz. Böylelikle telefonunuzda anlam veremeyeceğiniz kadar büyük bir hız artışı olacaktır.

Hızlandırıcı Uygulamalar İndirin

Telefonunuza hızlandırıcı uygulamalar yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalardan Clean Master ve Ccleaner en çok bilinen uygulamalardır. Dilediğiniz ve sevdiğiniz herhangi bir uygulamayı indirin. Daha sonra uygulama içerisinde tarama yapın ve istenilen izinlere de onay verin. Bu uygulamalar telefonunuzun yükünü hafifleten onlarca işlemi tek tuş ile yapabilmek özelliğine sahiptir. Siz de tek tuş ile telefonunuzu hızlandırma şansına sahip olacaksınız.

Hafıza Kartı Kullanın

Telefonunuzun hafızasını doldurmak yerine hafıza kartı kullanabilirsiniz. Hafıza kartı kullanmak hem telefonunuzdaki yükü azaltacak hem de telefonunuzu hızlandıracaktır. Hafıza kartına resim, video, uygulama ve oyun gibi her türlü içerik yüklenebilir. Bu işlemin nasıl yapıldığını internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Hafıza kartı fiyatları değişmekle birlikte işinizi gören 16-32 gb arası bir hafıza kartı 20-25 TL bandında değişmektedir.

Format Atın

Baktınız hiçbir yöntem işe yaramıyor. O halde siz de telefonunuzu resetleyin yani format atın. Çünkü telefona format atmak, telefonunuzda bulunan virüsleri ve dosyaları temizler. Böylelikle telefonunuz ilk günkü hızına kavuşur.

Eğer format atmanıza rağmen hala eski hıza ve verime kavuşmadıysanız bilin ki telefonunuzda donanımsal bir durum söz konusu. Ya bir telefoncuya giderek parçalarınızın bakımını yaptırın ya da yeni bir telefon alın ve sorunun üstesinden hızlıca gelin. Şimdiden hepinize hızlı telefonlarınız ile keyifli sohbetler diliyoruz. Hızlı telefonlar ile keyifli sohbetlere katılmak Herseyim.org sayesinde artık mümkün! Sizi de bekliyoruz…

Şu konular da ilginizi çekebilir:

Tuğçe Kandemir Kurban Olduğum


Bir cevap bırakın.